Witamy

Luksusowy, kameralny, butikowy, pięciogwiazdkowy Hotel RYSY w centrum Zakopanego

Pięciogwiazdkowy Hotel Rysy to luksusowy i najnowocześniejszy hotel w centrum Zakopanego. Jego kameralna atmosfera, piękne wnętrza oraz dbałość o detale sprawiają, że jest jedyny w swoim rodzaju.

Zapraszamy Państwa do Hotelu, w którym każdy Gość jest przyjmowany i traktowany indywidualnie. Dzięki młodemu i dyskretnemu personelowi będą Państwo mogli spokojnie wypocząć, uczestniczyć w konferencji, delektować się wyszukanymi potrawami w naszej restauracji, zapomnieć o stresie i przemęczeniu. Położenie przy cichej i spokojnej uliczce w samym sercu Zakopanego zapewnia zarówno pełen wytchnienia odpoczynek jak również szybki dostęp do wszystkich atrakcji miasta.

Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa pobyt w Hotelu Rysy był wyjątkowym przeżyciem.

Witamy w miejscu, w którym czas nabiera zupełnie innego wymiaru, a niezapomniane wspomnienia na stałe łącza się z ulicą Goszczyńskiego 7.  Z wielką dumą oddajemy w ręce naszych Gości wnętrza pełne elegancji i nowoczesnego stylu. Klimat, który tworzymy wraz z Państwem to bezcenna wartość. To taka ciepła dusza witająca serdecznych Gości już u samego progu. Dusza, która rozgrzewa nawet w najmocniejsze mrozy. Właśnie takich pięknych doznań życzymy Państwu zapraszając do naszego Hotelu, do Zakopanego.

Dyrekcja Hotelu


Home    ●    Hotel    ●    Oferty    ●    Wydarzenia    ●    Galeria    ●    Cennik    ●    Praca    ●    Kontakt